ĮSIURBIMO KOLEKTORIAUS,IR EGR VOŽTUVO PLOVYMAS
Dekarbonizavimas, Ultragarsas, Spec staklėse prie 70bar slėgio !

Bet kurio variklio įsiurbimo kolektorius atlieka labai svarbų vaidmenį. Jis tiekia kuro ir oro mišinį į cilindro galvutę (cilindro galvutę), iš kur jis patenka į cilindrus. Kuo didesnė variklio galia ir kuo didesnis jo maksimalus greitis, tuo daugiau mišinio turi praeiti pro įsiurbimo kolektorių. Laikui bėgant ši dalis užsiteršia ir neigiamai veikia variklio darbą. Išvalę įsiurbimo kolektorių išvengsite problemų. Kaip kolektorius gali paveikti variklio darbą? Varikliui dirbant artimu maksimaliam greičiui, iki galo nuspaudus akceleratoriaus pedalą, oras viduje juda beveik garso greičiu. Esant tokiam greičiui, bet kokie posūkiai ir nelygumai gali tapti rimta kliūtimi – didėja pasipriešinimas oro srautui. Į cilindrus patenka mažiau oro ir sumažėja galia. Dėl to kuro mišinys gali tapti per liesas. Jo degimo greitis yra daug kartų didesnis nei įprasto mišinio su normalia stechiometrija. Todėl liesas mišinys sprogsta. Dėl to gali būti rimtai pažeisti vožtuvai, stūmoklių grupės dalys ir kiti variklio komponentai. Įsiurbimo kolektoriaus valymas padės pašalinti šias kliūtis, o oro srautas judės taip, kaip apskaičiavo inžinieriai. Mišinys nebus liesas, o vožtuvai neišdegs.

Įsiurbime susidaro ne tik suodžiai, bet ir riebūs nešvarumai, nes kolektorius taip pat užterštas karterio ventiliacijos produktais. Taigi, šis purvas aktyviai teršia visą kolektorių, įskaitant EGR vožtuvą. Jei pastarasis pakimba arba visiškai užstringa, visas išmetamųjų dujų kiekis gali patekti į įsiurbimo angą.

Kokia yra kolektoriaus ir EGR vožtuvo valymo nauda

  • Automobilis sunadoja mažiau kuro,teisingai dirba vaiklis ir pasiekiamas lankstesnis jo darbas.
  • Atsistato variklio galingumas,ir sumažėjo variklio vibraciją
  • Padidinate variklio atsargas ir ateityje sumažinate išlaidas variklio remontui, taip pat sumažinate automobilio duminingumą.

    Kokius kolektorius ir EGR vožtuvus mes valome?

  1. Lengvųjų automobilių, mikroautobusų
  2. Sunkvežimių, autobusų ir spec technikos

Valymo terminai

Dekarbonizacija ant automobilio     Ultragarsas,agregatai nuimti Spec,. staklėse su 70bar slėgiu     
trukme 1.3 – 3val. 1 – 1,5 darbo dienos 1 – 1.5 darbo dienos